TECHNOLOGIE

Úvod    |    Technologie

TOBII EYE-TRACKING 60 HZ

Eye-trackery jsou senzory, které umožňují sledovat pohyby zornic a očí na obrazovce počítače pomocí infračerveného světla a díky tomu také určit, jaké informace ovlivňují naše chování a rozhodování.

EYE-TRACKING GLASSES

Eye-trackingové brýle umožňují sledovat pohyby zornic a očí a jejich výhodou je skutečnost, že zachycují reakce lidí v reálném prostředí a čase, díky čemuž mohou být získávány informace mimo laboratorní prostředí.

MINDBALL

Mindball umožňuje měřit a zkoumat soustředění, koncentraci a rozhodovací kompetence u jednotlivců i v menších skupinách, a to snímáním mozkové aktivity hráčů.

NEXUS

NeXus představuje technologii pro měření biologické a neurologické zpětné vazby. V souvislosti s touto zpětnou vazbou je možné NeXus využít pro sledování tělesných aktivit, které nelze vědomě ovlivnit.

BATAK

Batak je přístroj, který slouží k měření výkonnosti a efektivity kognitivních funkcí mozku.

XSENS

Xsens představuje zařízení, které se zabývá zpracováním a vyhodnocováním pohybů těla nebo jeho částí, neuromuskulárních vazeb a navazujících biometrických veličin lidského těla.

EMERGENCY NEED HELP!

Call us or mail us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque et felis et dui vulputate porttitor. Etiam sed tellus eget urna tempus molestie quis ac mi. Aliquam ac turpis quis enim elementum tristique consectetur tempor lorem. Mauris in congue lorem. Ut luctus sapien et sodales.

(1800) 88 66 996   |   Support@gmail.com

How It Work?

1. Booking online

Amet consectetur adipiscing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt.

2. Work Status

Amet consectetur adipiscing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt.

3. Completion

Amet consectetur adipiscing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt.

Laboratoře Behaviorálních
Studií (LABS)

Zkoumáme lidské chování a rozhodování.

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se do naší účastnické databáze – budeme Vám posílat pozvánky k účasti na studiích, za které obdržíte finanční odměnu.