MINDBALL

Home    |  Services    |    Services Detail

Mindball umožňuje měřit a zkoumat soustředění, koncentraci a rozhodovací kompetence u jednotlivců i v menších skupinách (max. 3 členové na každé straně), a to snímáním mozkové aktivity hráčů. Hráč, který je nejvíce relaxovaný a uvolněný posouvá kuličkou ke svému spoluhráči. Cílem hry je přesunout kuličku na soupeřovu stranu stolu. Mozková aktivita hráčů se následně zobrazuje na monitoru. Neuro-terapeutická laboratoř disponuje nejen základním modelem mindballu, ale také jeho rozšířenou verzí (tzv. multiplayer).

K čemu lze toto zařízení využít?

Přístroj je součástí komplexního kognitivního tréninku studentů UJEP, který se bude soustředit na zvýšení koncentrace, rychlejší rozhodování a lepší zvládání stresových situací. Větší počet hráčů (max. 6) poskytuje možnost lépe porozumět schopnostem jednotlivých členů týmu, což následně umožňuje lépe vytvářet efektivní týmy pro řešení aktuálních komplexních společenských problémů (ověření tzv. metody problem-solving). 

Laboratoře Behaviorálních
Studií (LABS)

Zkoumáme lidské chování a rozhodování.

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se do naší účastnické databáze – budeme Vám posílat pozvánky k účasti na studiích, za které obdržíte finanční odměnu.