XSENS

Domů    |  Technologie    |    Detail

Systém Xsens představuje zařízení, které se zabývá zpracováním a vyhodnocováním pohybů těla nebo jeho částí, neuromuskulárních vazeb a navazujících biometrických veličin lidského těla. Cílem je vytvořit podmínky pro získávání informací o činnosti pohybového aparátu nebo těla jako celku v reálném čase. Získané informace o pohybu je možné zobrazit v 3D vizualizaci a na jejich základě můžeme detailněji studovat chování lidského těla při určitých činnostech, úkonech, použití technologií a technologických interakcí. Xsens umožňuje měření, procvičení a zachycení většího množství biofeedbackových aktivit (detekce pohybu, srdeční frekvence a EEG, GSR, reakce očních víček, obličejových svalů, potu a podobně). 

K čemu lze toto zařízení využít?

Xsens je možné využívat při sledování a zlepšování pohybů těla jak v interním tak externím prostředí. Získané informace pomáhají k lepšímu porozumění reakcí těla při pohybu v různých podmínkách. V praxi je Xsens možné využít při: 

  • trénování sportu
  • detailním pozorování pohybů a jejich lepší koordinaci při cvičení

Laboratoře Behaviorálních
Studií (LABS)

Zkoumáme lidské chování a rozhodování.

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se do naší účastnické databáze – budeme Vám posílat pozvánky k účasti na studiích, za které obdržíte finanční odměnu.