O nás

Domů    |    O nás

Zkoumáme lidské chování a rozhodování

Laboratoře behaviorálních studií spojují řadu laboratoří s různým zaměřením, všechny se však věnují výzkumu lidského chování. Konkrétně se jedná o laboratoř behaviorální ekonomie, která se dělí na statickou a mobilní část. Statická laboratoř je vybavena 18 místy pro participanty a mobilní laboratoř disponuje dalšími deseti místy a má podobu atypického návěsu za kamion. Zatímco statickou laboratoří se dnes může pochlubit již několik univerzit v České republice, mobilní laboratoř má k dispozici pouze tým na UJEP. Její přínos spočívá především v možnosti zkoumat lidské rozhodování při běžných činnostech a v běžném prostředí, což jinak představuje jednu z hlavních nevýhod statických laboratoří, které často závisí na spolupráci s participanty z řad studentů. Dále jsou k dispozici laboratoře vybavené přístroji měřícími tzv. funkce biologické zpětné vazby (biofeedback), eye-trackingu a dalšími neuro-trenažéry.

30 Year of Undefeated Success

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

12m

Projects Completed

5.8k

Trusted Client

3.7m

Awards & Recognition

2.4m

Professional Team

Radek Soběhart vystudoval historii a politologii na FF UK v Praze, kde také absolvoval doktorské studium. Aktuálně působí v Laboratořích behaviorálních studií FSE UJEP jako koordinátor aktivit a odborník na oblast měření biologické zpětné vazby (ProComp) a neuro-technologií (eye-tracking, Xsens).
Radek Soběhart
projektový manažer
Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida viverra maecenas.
Libor Pacovský
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua gravida lacus vel facilisis.
John Doe
Designer

Laboratoře Behaviorálních
Studií (LABS)

Zkoumáme lidské chování a rozhodování.

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se do naší účastnické databáze – budeme Vám posílat pozvánky k účasti na studiích, za které obdržíte finanční odměnu.